1. مطابق عکس زیر اطلاعات لازم برای خرید شارژ را وارد نمایید.
    راهنمای انتخاب کارت شارژ
  2. با کلیک بر روی پرداخت، وارد سایت بانک می شوید. مطابق عکس زیر در سایت بانک اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید. برای خرید اینترنتی به رمز دوم نیاز دارید. اگر رمز دوم کارت بانکی خود را ندارید می توانید آن را از طریق دستگاه خود پرداز بانک خود تعریف کنید. بقیه اطلاعات لازم برای پرداخت اینترنتی روی کارت شما درج شده است.
    پرداخت در درگاه بانک
  3. پس از پرداخت اینترنتی موفق به سایت بر می گردید و می توانید کد شارژهای خریداری شده را ببینید.
    صفحه نمایش شارژ کارت

شارژ مستقیم ایرانسل

توضیحاتی درباره شارژ مستقیم ایرانسل

قبل از این برای شارژ مجدد شما مجبور بودید ایتدا یک شارژ خریداری کنید و سپس با وارد کردن رمز آن در گوشی موبایلتان خط خود را تا مبلغی شارژ نمایید. با روی کار آمدن قابلیت شارژ مستقیم ایرانسل دیگر نیازی نیست این کار را در دو مرحله انجام دهید! بلکه موقع خریداری شارژ کارت ، شماره همراه خود را که قرار است شارژ شود وارد می کنید و پس از پرداخت مبلغ به صورت خودکار سیم کارت شما شارژ می گردد! درنتیجه مرحله دوم وارد کردن رمز کارت حذف می شود و در نتیجه کار مشتریان بسیار آسان تر می شود!

مزایای شارژ مستقیم ایرانسل

همانطور که می دانید با شارژ مستقیم ایرانسل به راحتی و در یک مرحله می توانید خط خود را به میزان دلخواه شارژ کنید. یک ویژگی منحصر به فرد شارژ مستقیم این است که شما به هر میزان و هر مبلغی که می خواهید سیم کارت خود را شارژ می کنید و حتما نباید مبلغ شارژ روند باشد! البته یک بازه قیمتی وجود دارد که باید طبق این بازه از 1000 تومان تا 250000 تومان را انتخاب کنید!

یک سایت خوب برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل

همیشه موقع خرید های اینترنتی یکی از دقدقه های اصلی مشتریان اعتماد است. ما در اینجا با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و اتصال به تمام درگاه های بانکی این اعتماد را به شما می دهیم که عملیات انجام خرید اینترنتی شارژ به درستی انجام خواهد شد و بلافاصله شارژ شما تحویل داده می شود. همچنین شما می توانید از خدمات دیگر بلک شارژ نظیر فروش شارژ همراه اول ،تالیا ! وایمکس و پرداخت قبوض استفاده کنید!

با توجه با این موضوع که شارژ مستقیم ایرانسل به طور مستقیم و بدون اینکه بخواهید کد شارژ ایرانسل را خودتان به صورت دستی وارد کنید خط ایرانسل شمارا شارژ می کند بنابراین مراحل کار شما کمتر شده و خط شما سریعتر شارژ می شود.
و همچنین میتوانید مبلغ دلخواهی و غیر رند را بر حسب نیازتان بین 1000تومان تا 50000تومان را انتخاب و خط ایرانسل خود را شارژ نمایید.
هم چنین اگر شما در حال استفاده از اینترنت باشید و یا سیم کارت خود را به تبلت خود وصل کرده باشید و مشغول انجام کاری هستید دیگر نیازی به قطع فعالیت یا قطع اینترنت برای وارد کردن کد شارژ ایرانسل را ندارید و خط شما مستقیم شارژ میشودخرید شارژ مستقیم ایرانسل

برای خرید شارژ مستقیم ایرانسل می توانید به بالای صفحه مراجعه بفرمایید . خرید شارژ مستقیم ایرانسل بسیار ساده می باشد و کافی است مراحل خرید را از سمت راست و طبق شماره انجام دهید . با تشکر از شما که برای خرید شارژ سایت ما را انتخاب نموده اید .


چرا شارژ مستقیم ایرانسل بهتر است؟

پس از خرید شارژ مستقیم ایرانسل، سیم کارت ایرانسل شما به صورت خودکار و مستقیم شارژ می شود


شارژ مستقیم ایرانسل چیست؟
در شارژ مستقیم ایرانسل (اتوشارژ) ، نیازی به وارد کردن کد شارژ نیست و پس از پرداخت، سیم‌کارت شما به طور خودکار، به میزان مبلغ دلخواه شما، و به صورت شارژ معمولی یا شارژ شگفت انگیز، شارژ خواهد شد.

خرید شارژ مستقیم اتوشارژ
شارژ مستقیم يا همان اتوشارژ شما را از وارد كردن دستي رمز شارژ راحت مي كند. با خرید شارژ مستقیم ایرانسل و خرید شارژ مستقیم همراه اول اين امكان را خواهيد داشت كه ميزان شارژ ایرانسل يا همراه اول مورد نيازتان را بدون وارد كردن رمز و به صورت اتوشارژ و خودكار به سيمكارت ایرانسل يا همراه اول خود اضافه نماييد. اگر بنا به دلايلي شارژ مستقیم همراه در این سايت دچار اختلال بود مي توانيد بر روی عبارت شارژ مستقیم همراه اول كليك كرده و اگر شارژ مستقیم ایرانسل دچار اختلال بود بر روی عبارت شارژ مستقیم ایرانسل كليك كنيد و خريدهاي خود را از ديگر سايتهاي ما انجام دهيد. ضمنا اگر به اینترنت دسترسی نداريد يا استفاده از آن براي شما مشكل است براحتي مي توانيد براي خرید شارژ همراه اول خرید شارژ ایرانسل و بسته های شارژ 3G ایرانسل از كد  #123*789* استفاده كنيد. استفاده از اين كد كاملا امن بوده و اطلاعات كارت بانكی شما به هيچ وجه براي ما قابل مشاهده نمي باشد. با شماره گيري اين كد ديگر نيازي به اينترنت نداريد و در هر مكان و هر زمان قادر به خرید شارژ خواهيد بود. توجه داشته باشيد شماره گيري كد فوق فعلا بايد از طريق سيمكارت ايرانسل صورت گيرد. در آينده قابليت شماره گيري كد USSD از طريق سیمهای همراه اول نيز فعال خواهد شد. خرید شارژ ایرانسل از طريق كد فوق بصورت اتو شارژ يا همان شارژ مستقیم مي باشد اما شارژ همراه اول و رایتل بصورت شارژ عادي بوده و رمز شارژ براي شما ارسال مي شود.
توجه : با استفاده از درگاه بانکی پارسیان ، ملی ، ملت و سامان میتوان از هر نوع عابر بانکی استفاده نمود ! به عنوان مثال میتوان با استفاده از درگاه پارسیان از عابر بانک ملی یا غیره استفاده نمود و به راحتی شارژ تهیه کنید.

در آخر هر ماه بر اساس شماره موبایل های ثبت شده در سیستم قرعه کشی ماهیانه انجام میشود و یک گوشی آیفون 5s و 10عدد کارت شارژ 5 هزار تومانی برای مشترکین خوش شانس بصورت پیامک ارسال میشود ( هر 1000 تومان خرید موفق در سایت یک امتیاز محسوب میشود. )

برندگان قرعه کشی اسفند ماه 
برنده آيفون 6 :
خانم مرضیه بهادری 0912xxxx280 
برای شارژ مستقیم ایرانسل و یا پرداخت قبض به صفحه شارژ مستقیم ایرانسل بروید.

با اطمینان خرید کنید. پشتیبانی سایت در کنار شماست !

پس از خرید، کد شارژ علاوه بر نمایش به صوررت آنلاین پیامک و ایمیل نیز میگردد. لذا در وارد کردن صحیح اطلاعات دقت نمایید.( در صورت نداشتن ایمیل جای آن را خالی بگزارید )

در صورت عدم دریافت شارژ به علت اختلال در اینترنت و کسر مبلغ پرداختی ، در چند ساعت آینده کد شارژ به شماره موبایل ثبت شده در سیستم ارسال میشود ، در غیره این صورت ملبغ مورد نظر در 24 ساعت آینده به حساب شما برگشت خواهد خورد ( در صورت هر گونه مشکل و سوال با پشتیبانی سایت تماس بگیرید ) .
تمامی حقوق این سایت متعلق به blackcharge.ir است. تماس با ما